اطلاعیه
بسته ویژه راهیان نور
کیف ویژه راهیان نور ( طرح لباس خاکی)

جديدترين محصولات
منو اصلي
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
پس از ارسال، ایمیلی براي شما فرستاده می شود ، که شما باید روی لینکی که در ایمیل هست کلیک کنید تا عضویت شما تایید گردد .
خاكريز

رفته بودیم جنازه شهدا را بکشیم عقب. از موانع که گذشتیم رسیدیم به اولین شهید.

حاج مهدی گفت : «این رو ول کنید، بریم جلوتر.»

 چند تا از شهدا را برگرداندیم عقب که دشمن متوجه شد و شروع کرد به تیراندازی.

 مجبور شدیم برگردیم عقب.

 بعدا فهمیدیم آن جنازه اول برادر حاج مهدی بوده.

توصيه مي شود ...

نور الدین پسر ایران(خاطرات نورالدین عافی) نور الدین پسر ایران(خاطرات نورالدین عافی)


۱ جلد كتاب
۳۳۰,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : معصومه سپهری
انتشارات : سوره مهر
[ بازديد : ۲۴۰۲۱ بار ]

مقام معظم رهبری در تقریظی که بر حاشیه کتاب �نورالدین پسر ایران� خاطرات نورالدین عافی نوشته‌اند،تاکید کردند: این کتاب یکی از زیباترین نقاشی‌های صفحه‌ی پُرکار و اعجاز گونه‌ هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، دست‌نوشته‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر حاشیه کتاب �نورالدین پسر ایران� منتشر شد.

متن این تقریظ که عصر یکشنبه طی مراسمی با حضور جمعی از فعالان فرهنگی در مؤسسه‌ی حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به راوی سیدنورالدین عافی، همسر وی و نویسنده‌ کتاب معصومه سپهری اهدا شد، به شرح زیر است:

�بسم الله الرحمن الرحیم

این نیز یکی از زیباترین نقاشی‌های صفحه‌ پُرکار و اعجاز گونه‌ هشت سال دفاع مقدس است. هم راوی و هم نویسنده حقاً در هنرمندی، سنگ تمام گذاشته‌اند. آمیختگی این خاطرات به طنز و شیرین‌زبانی که از قریحه‌ ذاتی راوی برخاسته و با هنرمندی و نازک‌اندیشیِ نویسنده، به خوبی و پختگی در متن جا گرفته است، و نیز صراحت و جرأت راوی در بیان گوشه‌هایی که عادتاً در بیان خاطره‌ها نگفته میماند، از ویژگی‌های برجسته‌ این کتاب است. تنها نقصی که به نظر رسید نپرداختن به نقش فداکارانه‌ همسری است که تلخی‌ها و دشواری‌های زندگی با رزمنده‌‌ای یکدنده و مجروح و شلوغ را به جان خریده و داوطلبانه همراهی دشوار و البته پر اَجر با او را پذیرفته است.

ساعات خوش و با صفایی را در مقاطع پیش از خواب با این کتاب گذراندم والحمدلله

90/10/20�

�نورالدین پسر ایران� خاطرات سید نورالدین عافی نوشته معصومه سپهری است؛ پسری شانزده ساله از اهالی روستای خنجان در حوالی تبریز در آذربایجان شرقی که حضور دفاع مقدس را در گردان‌های خط‌‌شکن لشکر 31 عاشورا به عنوان نیروی آزاد، غواص و فرمانده دسته و در جبهه‌های مختلف تجربه کرده و بارها مجروح شده است.

نورالدین نزدیک به هشتاد ماه از دوران جنگ تحمیلی را علیرغم جراحات سنگین و شهادت برادر کوچک‌ترش سید صادق در برابر چشمانش در جبهه ماند و در عملیات‌های متعددی حضور داشت و جانباز هفتاد درصد دفاع مقدس است.

گفتنی است این کتاب آذرماه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی خاموشی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، شکور اکبرنژاد؛ نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، محسن مومنی شریف؛ رئیس حوزه هنری، محمد حمزه‌زاده؛ مدیرعامل انتشارات سوره مهر، مرتضی سرهنگی؛ مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، نویسنده و راوی کتاب در تالار مهر حوزه هنری رونمایی شد.

مصاحبه با نورالدین عافی و خانم معصومه سپهری نویسنده کتاب/ دانلود / صوتی

امتياز :